• Nowy
Dip Delphin Fluo LiquiX Czeko-Banan 100ml
Dip Delphin Fluo LiquiX Czeko-Banan 100ml

Dip Delphin Fluo LiquiX Czeko-Banan 100ml

W magazynie
26,00 zł
 

Dip Delphin Fluo D Snax LiquiX Czekolada- Banan 100ml

LiquiX to fluorescencyjny dip, który sprawi, że Twoja przynęta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla ryb. Konsystencja jest idealna do dipowania boilie, pelletów. Nadaje się do feedera i do łowienia karpi. Dodatkowo jest wygodny nie tylko do zanęty pod hakiem, ale także do uatrakcyjnienia Twoich mieszanek zanętowych. D SNAX LiquiX nie rozpuszcza produktów PVA, więc można nim zanurzać siatki PVA lub worki PVA.

Po zetknięciu z wodą tworzy silny sygnał sensoryczny w otoczeniu - tzw. "dym zanętowy". Może to sprowokować nawet mniej aktywne lub bardziej ostrożne ryby. LiquiX stanie się Twoją tajną bronią w zimnej wodzie lub na zawodach wędkarskich. Bądź zawsze o krok przed innymi z tym fluo dipem!

LiquiX jest dostępny w dwóch atrakcyjnych kolorach (czerwonym i zielonym) oraz w różnych smakach nawiązujących do serii zanęt D SNAX i BreaX.

Pro tip: Aby zanęta pozostała świeża i atrakcyjna dla ryb, nie wystawiaj jej przez dłuższy czas na działanie promieni słonecznych i dobrze zamknij butelkę po użyciu.

Smaki: Czekoladowo-Bananowy Atrakcyjny słodki aromat bananowo-czekoladowy w połączeniu z niekonwencjonalnym żółto-brązowym kolorem, który w wielu sytuacjach jest nie do pobicia. Trudno się jej oprzeć!

Pojemność : 100ml

Kod: 101003537
Brak opinii

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do schowka