Lista produktów marki MEUS

Marka Meus została założona w 2008 roku. Od samego początku jej głównym celem było stworzenie unikalnej gamy produktów, wyznaczającej nowy poziom jakości współczesnemu wędkarstwu. Właśnie w ten sposób powstały produkowane w Polsce przynęty wędkarskie Meus. Oferta obejmuje także kulki zanętowe i haczykowe, pellety, pasty, dipy, boostery, a nawet odzież. Wszystkie produkty Meus wykonane są z najwyższej jakości materiałów i cechuje je doskonała użyteczność.

Do produkcji kulek, zalew, pelletów i zanęt wykorzystywane są specjalnie wyselekcjonowane oleje, zboża, mąki, izolaty, białka i aromaty, które są w pełni bezpieczne dla ryb. Meus jest jedną z nielicznych firm produkujących własne przynęty i zanęty. Właściciele i technolodzy marki to wędkarze z pasją, a praca jest zarówno ich hobby, jak i sposobem na życie. Cały swój wolny czas spędzają na opracowywaniu nowych produktów i ulepszaniu już stworzonych.

Oferta dostępna w naszym sklepie internetowym pozwoli Ci zanurzyć się w świecie feedera. Odkryjesz przynęty marki Meus, które są wynikiem kompleksowej pracy wykonanej przez doświadczonych specjalistów. Dzięki różnym smakom, zapachom i kolorom możesz teraz kupić także naturalne przynęty Meus, dostosowane do różnych miejsc połowów i zmieniających się warunków. Są to wabiki zbilansowane i bardzo skuteczne. Niektóre nadają się nawet dla bardzo nieśmiałych i ostrożnych ryb. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty i wybierz ten, którego chcesz użyć nad wodą.

Filtruj (13 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Produkt dodany do schowka