Lista produktów marki ALLER AQUA

Firma Aller-Aqua obecna jest na rynku już od ponad 100 lat. Jej fabryki ulokowane są między innymi w Polsce, Danii, Niemczech oraz w Chinach. Eksport produktów Aller-Aqua prowadzony jest na szeroką skalę, więc korzystają z nich wędkarze z ponad 70 krajów. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja pasz hodowlanych dla ryb. Producent ten dostarcza wysokiej jakości paszę dla ponad 30 gatunków ryb, które żyją zarówno w wodach słodkich jak i słonych.

Poza tym Aller-Aqua jest producentem, który dostarcza ważne produkty dla amatorów wędkowania i zawodowców. Od pewnego czasu na rynku dostępny jest pellet tej firmy, przygotowany z myślą o łowieniu feederowym. W naszym sklepie znajdziesz pellet Aller-Aqua o różnej wielkości i w różnych. Wielu wędkarzy na całym świece bardzo docenia te produkty i uważa je za pellet najwyższej jakości.

Ponieważ Aller-Aqua działa w branży wędkarskiej od wielu lat, ma ogromne doświadczenie w kwestii przygotowywania pokarmu dla ryb. Wszystkie pellety tej firmy są dokładnie badane i testowane, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne, a przy tym bardzo wydajne. Szeroka oferta producenta sprawia, że każdy wędkarz może znaleźć coś dla siebie. Produkty Aller-Aqua są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, więc zakup dużej ilości pelletu do wędkowania feederem nie obciąży Twojego budżetu. To sprawdzona firma wybierana przez wielu polskich hodowców i wędkarzy. Dołącz do nich i sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego.

Filtruj (22 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Produkt dodany do schowka