Lista produktów marki MISTRALL

Firma Mistrall to polski producent, obecny na światowym rynku sprzętu wędkarskiego od lat 60. XX w. Początkowym celem było wytwarzanie drobnego sprzętu wędkarskiego, jednak w związku z szybkim rozwojem rynku dostępny asortyment znacząco się zwiększył. Wpłynęło to na ekspansję produktów Mistrall do wielu krajów. Obecnie marka wspiera wędkarzy amatorów i profesjonalistów, a dzięki doskonałym produktom pomaga zawodowcom w rozwoju kariery. Mistrall szybko zdobyła zaufanie wśród wędkarzy i cieszy się ogromną popularnością.

Na początku lat 90. XX w. firma nawiązała współpracę z innymi światowymi markami i odważnie przystąpiła do produkcji kołowrotków i wędek feederowych. Inicjatywa ta okazała się strzałem w dziesiątkę, a rozbudowana oferta produktów szybko zyskała uznanie w branży i wśród zawodowych wędkarzy. Teraz w katalogu Mistrall znajdziesz kołowrotki, wędki, żyłki, plecionki, spławki, błystki, podbieraki, odzież, bagaże i wiele innych akcesoriów potrzebnych podczas każdej wyprawy wędkarskiej.

Mistrall od lat znajduje się w czołówce rynku wędkarskiego. Już kilka pokoleń wędkarzy z zadowoleniem korzysta z tego Mistrall. Dołącz do nich – zapoznaj się z produktami dostępnymi w tej kategorii i złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.

Filtruj (184 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 360,00 zł

Promocja

Rozmiar

Rozmiar

Długość [m]

Szpula zapasowa

Max. ciężar wyrzutowy

Ilość

Ilość sekcji

Ilość splotów

Ilość łożysk

Produkt dodany do schowka