Lista produktów marki GÓREK

Górek to polska firma założona przez pasjonata wędkarstwa, Kacpra Góreckiego. Właściciel jest jednocześnie twórcą kanału streamingowego GórekTV, a poza tworzeniem filmów w internecie zajmuje się profesjonalnym wędkarstwem. Odnosi w tym niemałe sukcesy i może poszczycić się uczestnictwem w mistrzostwach świata. Wybierając akcesoria Górek, możesz być pewien, że będą one świetnie spełniać swoje zadania. To sprzęt i akcesoria zaprojektowane przez profesjonalistę, który doskonale wie, jakie narzędzia najlepiej spełniają swoje zadanie.

Siedzibą marki Górek jest Lidzbark Warmiński, skąd produkty rozprowadzane są na cały kraj. Marka ma w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów związanych z wędkarstwem, między innymi gliny, haczyki, żyłki i przynęty. Każdy z tych typów dzieli się na szereg podkategorii. Dzięki temu każdy wędkarz łowiący metodą lub feederem klasycznym znajdzie wymagany produkt.

Artykuły firmy Górek od lat zbierają bardzo pozytywne recenzje w świecie wędkarskim. Pochwały dotyczą najczęściej ich jakości, wytrzymałości oraz stopnia dopracowania. Nie należy się temu dziwić, ponieważ projektując akcesoria, firma polega na ogromnej wiedzy swojego założyciela oraz zwraca uwagę na wszystkie opinie użytkowników. W ten sposób akcesoria wyprodukowane przez markę Górek są testowane i doskonalone jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcji.

Zapoznaj się z ofertą marki Górek i zamów najlepsze akcesoria w naszym sklepie.

Filtruj (59 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Długość [m]

Ilość

Produkt dodany do schowka