Lista produktów marki AS FEEDER

AS-FEEDER to serbski producent specjalizujący się w dostarczaniu na rynek wysokiej jakości koszyczków oraz podajników do feedera. Firma na rynku działa już od wielu lat i posiada w swoim asortymencie bardzo zróżnicowane produkty. AS-FEEDER produkuje m.in. elementy zestawów końcowych, ciężarki, łączniki oraz gruntomierze. Jednak tym, co przyniosło jej największy rozgłos, jest produkcja koszyczków i podajników dla wędkarzy.

Wśród produktów AS-FEEDER znajdziesz klasyczne koszyczki do nęcenia, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Producent ten oferuje również podajniki do łowienia na bliskich i dalekich dystansach. Wśród produktów AS-FEEDER znalazły się koszyczki otwarte oraz modele z burtami o różnych kształtach. Tak szeroki wybór sprawia, że łatwo dopasujesz podajnik zanęty do dna zbiornika, w którym łowisz.

Firma AS-FEEDER tworzona jest przez pasjonatów wędkarstwa, którzy dopracowują swoje produkty pod każdym względem. Koszyczki tego producenta posiadają wygodne mocowania, więc możesz łatwo je mocować do zestawów końcowych. Podajniki AS-FEEDER są starannie zaprojektowane. Ich kształt zapewnia jak najwydajniejsze nęcenie, a jednocześnie w żaden sposób nie uszkadza zestawów końcowych. Wszystkie podajniki dostępne są w różnych wariantach obciążenia, dzięki czemu możesz dopasowywać je do głębokości łowiska oraz odległości, na jakiej planujesz przeprowadzić nęcenie. Sprawdź ofertę naszego sklepu i zamów akcesoria AS-FEEDER, które wykorzystasz w łowieniu feederowym.

Filtruj (28 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Produkt dodany do schowka