Lista produktów marki MAROS

Maros to węgierska firma, która od kilku lat działa również w Polsce. Została założona przez grupę najlepszych węgierskich wędkarzy, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Świata i Europy. Ich specjalizacją jest produkcja zanęt oraz przynęt feederowych. Maros świetnie prosperuje i stale się rozwija. Oznacza to, że wybierając przynęty wędkarskie Maros, korzystasz z rozwiązania godnego mistrzów. Jest to tym cenniejsze, że marka nie spoczywa na laurach, ale stale poszukuje nowych możliwości rozwoju i oferuje swoim klientom coraz to lepsze produkty.

Maros nieustannie poszerza swoją ofertę. Na przykład w roku 2020 pojawiły się w niej wędziska feederowe. Rzecz jasna nadal absolutnie najlepszą propozycją węgierskiej marki są przynęty. Doceniają je wędkarze w całej Europie. Profesjonaliści, którzy ich używają, potwierdzają, że to niezwykle łowne i wszechstronne akcesoria.

Nasz sklep wędkarski oferuje duży wybór przynęt i zanęt firmy Maros. W sprzedaży mamy przynęty zakładane na włos, które są flagowym produktem firmy i cieszą się szczególną popularnością. Proponujemy wiele różnych smaków, zaczynając od pomarańczy, białej czekolady i truskawki, a kończąc na ananasie oraz słodkiej kukurydzy. Przynęty Maros wyróżnia naturalna pływalność, co znacząco wpływa na ich skuteczność. Dostępne są w wygodnych opakowaniach i stanowią idealny produkt zarówno na amatorskie, jak i profesjonalne wyprawy wędkarskie. Sprawdź i zamów produkty Maros w naszym sklepie internetowym.

Filtruj (6 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Produkt dodany do schowka