Lista produktów marki KORUM

Korum to założona w Wielkiej Brytanii firma zajmująca się produkcją akcesoriów wędkarskich. Działa nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Marka jest obecnie częścią dużego holdingu o nazwie Zebco, który dostarcza szeregu różnych produktów dla branży wędkarskiej. Do najbardziej cenionych produktów oferowanych przez Korum zalicza się stanowiska do siedzenia oraz pudełka do przechowywania przynęty. Akcesoria tej firmy są sprzedawane na całym świecie i dobrze przetestowane. Zamawiając je, nie musisz się martwić ryzykiem zakupu niesprawdzonego albo niefunkcjonalnego elementu.

Korum specjalizuje się w produkcji różnych elementów ekwipunku wędkarskiego, między innymi foteli, krzeseł, zanęt, mat oraz pudełek na przynętę. W ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanych wymiarach oraz pojemnościach i zastosowaniach, dostosowanych do potrzeb wędkarzy feederowych. Akcesoria te to elementy najwyższej jakości, polecane i doceniane przez pasjonatów. Wśród użytkowników sprzętu Korum znajdują się bardzo doświadczeni wędkarze, zajmujący czołowe miejsca w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Co ważne, produkty Korum cechuje ponadczasowa, klasyczna stylistyka oraz wyjątkowa trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie w ofercie marki znajdziesz praktyczne akcesoria dla wędkarzy o różnym stopniu zaawansowania.

Zapoznaj się z całą ofertą Korum i wypróbuj produkty tej firmy.

Filtruj (20 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 555,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka