Zwroty

Zwracany/e produkt/y należy solidnie zapakować oraz zabezpieczyć na czas transportu. Do paczki ze zwracanym produktem, dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość, a następnie przesyłać na adres Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL

 • Towar zakupiony w Sklepie Internetowym FEEDERLAND.PL można zwrócić w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.
 • Paczkę zwrotną można nadać w dowolny dla Państwa sposób (z pominięciem Paczkomatu) dołączając do niej formularz zwrotu (POBIERZ FORMULARZ).
 • Adres Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL: Radzymińska 338, 05-091 Warszawa
 • Koszt odesłania towaru pokrywa zwracający, natomiast Sklep Internetowy FEEDERLAND.PL po otrzymaniu produktu niezwłocznie (nie później niż w terminie 14 dni) zwróci należność na konto bankowe wskazane w formularzu odstąpienia od umowy.
 • Paczki przesłane na adres Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL za pobraniem nie zostaną odebrane.
 • Głównym warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkowania poza śladami wynikającymi z rozpakowania produktu z oryginalnego opakowania, sprawdzenie jakości rzeczy poprzez dotyk, a także stwierdzenie braku istnienia mechanicznego uszkodzenia czy usterki produktu.
 • W przypadku, gdy mają Państwo problem z nadaniem przesyłki prosimy o kontakt z BOK: telefonicznie: 500-212-003 lub mailowo: sklep@feederland.pl, postaramy się pomóc.Reklamacje

Procedura reklamacji zakupionego towaru:

 1. Rozpoczęcie procedury reklamacyjnej następuje z chwilą otrzymania przez Sklep Internetowy FEEDERLAND.PL zgłoszenia Konsumenta o stwierdzeniu wady, niezgodności towaru z umową oraz otrzymaniu przez Sprzedającego reklamowanego towaru.
 2. Formularz reklamacyjny należy pobrać ze strony (POBIERZ FORMULARZ), wydrukować i wypełnić, następnie przesłać na adres e-mail: sklep@feederland.pl oraz dołączyć do przesyłanej paczki.
 3. W przypadku, gdy Konsument po odbiorze przesyłki kurierskiej stwierdzi wadę zamawianego produktu (np. wgniecenie, pęknięcie, rozbicie) jest proszony o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. Protokół szkody firmy kurierskiej będzie bowiem podstawą do rozpoczęcia procedury reklamacji wynikającej z uszkodzenia produktu w trakcie dostarczania przesyłki.
 4. W przypadku, gdy Konsument przy odbiorze przesyłki dostarczonej za pośrednictwem firmy InPost stwierdzi wadę proszony będzie o wykonanie zdjęcia poglądowego wskazującego wadę towaru. Zdjęcie wykonane przez Konsumenta wraz ze spisanym formularzem reklamacyjnym będzie podstawą do rozpoczęcia procedury reklamacji wynikającej z uszkodzenia produktu w trakcie dostarczania przesyłki.
 5. Po otrzymaniu przez nas formularza reklamacyjnego wraz z wymaganymi dokumentami skontaktujemy się z Państwem, w celu uzgodnienia terminu odbioru reklamowanego towaru przez kuriera (zlecenie odbioru paczki wyłącznie po stronie Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL)
 6. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia reklamowanego towaru do siedziby Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL
 7. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie przez producenta reklamowanego produktu, Sklep Internetowy FEEDERLAND.PL niezwłocznie odeśle naprawiony lub wymieniony towar na koszt Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL na adres podany w formularzu reklamacyjnym.
 8. W sytuacji gdy wymiana produktu na nowy nie będzie możliwa Sklep Internetowy FEEDERLAND.PLL zaproponuje Państwu wymianę na inny produkt z oferty Sklepu Internetowego FEEDERLAND.PL lub zwrot należności na rachunek bankowy podany w formularzu reklamacyjnym.

Produkt dodany do schowka