Lista produktów marki BRAIN

Marka Brain wkroczyła na rynek stosunkowo niedawno, debiutując w roku 2013. Nie zmienia to jednak faktu, że już dziś asortyment tego producenta jest naprawdę szeroki. Obecnie firma dostarcza przede wszystkim wędki karpiowe oraz kołowrotki. W jej ofercie znajdziesz też wysokiej jakości kulki, aromaty, odzież oraz sporą ilość akcesoriów wędkarskich.

Produkty tej marki tworzone są z myślą o wędkarzach mających bardzo duże doświadczenia, ale chętnie sięgają po nie również początkujący. Brain to firma, która zapewnia najlepszy sprzęt karpiowy i feederowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuje oferta kołowrotków. Są to bardzo dobre jakościowo produkty, stworzone do połowu zarówno na bliskich, jak i dalekich odległościach.

Marka Brain tworzona jest przez pasjonatów wędkarstwa karpiowego oraz feederowego. Na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów, dlatego wszystkie produkty Brain to sprzęt najwyższej jakości. Właśnie taką opinię mają kołowrotki i wędziska tego producenta. Wyróżniają się niezawodnością i wysoką odpornością na zużywanie się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Ponieważ marka jest obecna na rynku od niedawna, to jej produkty można dostać w naprawdę atrakcyjnych cenach. Sprawdź to i przejrzyj produkty Brain dostępne w naszym sklepie!

Filtruj (3 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

285,00 zł - 300,00 zł

Produkt dodany do schowka