Lista produktów marki GENLOG

Genlog to polska firma pochodząca z województwa pomorskiego, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów wędkarskich. Najbardziej znanymi akcesoriami oferowanymi przez Genlog są skuteczne zanęty dostosowane do specyfiki feedera klasycznego i method feeder.

Firma dystrybuuje produkty na całą Europę. Większa część produkcji odbywa się w Polsce i jest przeprowadzana w zgodzie z zasadami ochrony środowiska naturalnego. Przedsiębiorstwo podejmuje również współpracę ze znanymi i doświadczonymi wędkarzami, aby każdy produkt był atrakcyjny i zoptymalizowany pod względem funkcjonalności.

Główną część oferty Genlog stanowią zanęty, jednak oprócz nich firma produkuje również haczyki, podbieraki, siedziska i żyłki. Akcesoria sygnowane logo tej marki znane są z najwyższej jakości wykonania oraz niebanalnej stylistyki. Wzornictwo rzuca się w oczy. Genlog to nowoczesna stylistyka, która przypadnie do gustu wędkarzom lubiącym odważny design.

Produkty Genlog słyną ze swojej niezawodności i jakości, dlatego obecnie wielu profesjonalnych wędkarzy przekonuje się do nich i na co dzień z nich korzysta. Przedsiębiorstwo cały czas się rozrasta i sięga po innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu wędkarstwo dostarcza jeszcze więcej radości i przyjemności. Oczywiście Genlog nie ogranicza swojej działalności do granic Polski. Akcesoria tej firmy projektowane są specjalnie z myślą o wszystkich łowiskach zlokalizowanych w Europie, co pozwala jeszcze lepiej dopasować je do swoich potrzeb w czasie wędkowania rekreacyjnego lub zawodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami marki Genlog oferowanymi w naszym sklepie.

Filtruj (86 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 480,00 zł

Promocja

Rozmiar

Długość [cm]

Max. ciężar wyrzutowy

Długość transportowa

Produkt dodany do schowka