Siedziska / Osprzęt

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości siedziska wędkarskie i dedykowany im osprzęt. Gdy zadbasz o solidne wyposażenie, spędzanie czasu nad łowiskiem stanie się komfortowe i bezpieczne. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje i skompletuj odpowiedni zestaw.

W tej kategorii znajdziesz niezwykle szeroki asortyment. Wybieraj spośród kilkunastu znanych i popularnych marek, takich jak Matrix, Traper, Preston, Mikado i wiele innych. Oferujemy wyposażenie z najwyższej półki, które posłuży przez długie lata. Jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających wędkarzy. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić:


    • Kosze wędkarskie. To innowacyjne rozwiązania 2w1 dla profesjonalistów. Schowasz w nich niezbędny sprzęt i zachowasz przy tym porządek. Drugą funkcją kosza jest siedzisko, które zapewnia dobrą i stabilną postawę, bez niepotrzebnego obciążania kręgosłupa.
    • Fotele. Dobry fotel ma być przede wszystkim wygodny i stabilny. Siedzenie musi być dopasowane do Twojej postawy i wagi. Znajdziesz u nas krzesła i fotele o bardzo prostej konstrukcji oraz modele dla miłośników oryginalnego designu.
    • Półki wędkarskie to bardzo przydatne akcesoria z wyposażenia wędkarza. Służą do przechowywania i organizowania dodatkowego sprzętu, który warto mieć pod ręką. W naszym sklepie zamówisz także półki z dodatkową osłonką przed wiatrem, deszczem i słońcem. Możesz je łatwo przymocować do stanowiska.
    • Platformy transportowe. Jeśli posiadasz dużo sprzętu, to przemieszczanie się stanowi nie lada wyzwanie. Nie musisz się jednak o to martwić, jeśli masz pod ręką wózek transportowy. Wygodnie umieścisz na nim cały osprzęt i za pomocą stabilnej platformy sprawnie go przeniesiesz.
    • Ramiona wędkarskie zapewnią Ci wygodę podczas łowienia dłuższymi wędkami. To prawdziwy niezbędnik wędkarza na jeziorach i rzekach. Większość jest kompatybilna z nogami, co bardzo ułatwia użytkowanie.
    • Podpórki pomagają przetrwać czas oczekiwania na branie. Oparcie ręki na podpórce zwalania z obowiązku trzymania jej w rękach, a przy tym pozwala zachować jej stabilność. Oferujemy podpórki różnego typu, które dopasujesz do każdego rodzaju wędki oraz swoich preferencji.
    • Uchwyty służą do montażu siatek, parasola, czy wędek, aby mieć wszystko pod ręką.
    • Grzebienie klasyczne oraz tulipany to świetne akcesoria do stabilnego mocowania wędki.
    • Parasol to przydatny dodatek, który ochroni Cię przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewni pełen komfort podczas łowienia. Dzięki rozmiarom sięgającym nawet 2,5 metra schowasz pod nim cały sprzęt, który nie powinien być narażony na promienie słoneczne lub deszcz.
    • Podpórki teleskopowe to zdecydowanie lepszym wyborem niż tradycyjne stojaki, tym bardziej że mają spory zakres regulacji.

Niezależnie od techniki, jaką się posługujesz, wygodne siedzisko zapewni Ci komfort w czasie połowów. Wybierz model dopasowany do swoich oczekiwań i zamów go w naszym sklepie.
Jeśli zastanawiasz się, który produkt sprawdzi się na wybranym łowisku lub masz trudności ze skompletowaniem zamówienia, napisz lub zadzwoń — jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wyświetlono 420 produktów.

Wyświetlanie 1-30 z 420 elementów