Lista produktów marki SKRETTING

Norweska firma Skretting od lat cieszy się uznaniem w świecie wędkarzy korzystających z feedera klasycznego i metody. Ta marka dla wielu amatorów i profesjonalistów stała się synonimem wysokiej klasy narzędzi, niezastąpionych w czasie zasiadki nad wodą.

Skretting specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowych, skutecznych pelletów. Mieszanki, zwłaszcza w wersji Coarse Fish, są idealne do łowienia metodą feeder i sprawdzają się w różnych warunkach. Ten renomowany producent oferuje pellety o rozmiarach 4, 6 i 8 mm, które doskonale nadają się do wykorzystania w czasie polowania na największe okazy.

Wybierając asortyment Skretting w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty tej marki. Cenimy sobie satysfakcję klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać sprzęt, który pomaga w osiąganiu realnych sukcesów. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką dostawę, więc zakupy u nas są bardzo komfortowe.

Wszystkich pasjonatów wędkarstwa metodą feeder zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem marki Skretting. Nasz dział obsługi klienta zawsze jest gotowy, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc w skompletowaniu zamówienia.

Filtruj (4 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Produkt dodany do schowka