Marka CHAMPION FEED

Marka Champion Feed jest dobrze znana wędkarzom na całym świecie, ponieważ działa w tej branży już od wielu lat. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją zanęt wędkarskich z myślą o method feeder. Wielu profesjonalistów korzysta z produktów Champion Feed podczas prestiżowych zawodów, odnosząc w nich liczne sukcesy. Zanęty Champion Feed ukierunkowane stworzone są z myślą o połowie karpi, karasi, leszczy i linów.

Wśród produktów Champion Feed znajdziesz też specjalne dodatki do zanęt, które pomagają wzbogacić mieszankę do nęcenia. Prawidłowo dobrane proporcje zanęty i dodatków sprawiają, że grupy ryb są skutecznie wabione w miejsce połowu. Gwarantuje to dużą skuteczność na wodach różnego typu. Champion Feed oferuje wędkarzom zanęty o różnej gramaturze, kolorystyce i zapachach.

Zanęty Champion Feed dostępne są w wielu różnych wariantach i doskonale nadają się do łowienia method feeder. Firma używa wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu nęcenie rozpoczyna się bardzo szybko i trwa optymalnie długo. Dzięki starannie zaprojektowanej mieszance każda zanęta Champion Feed pozwala przez bardzo długi czas wabić spore grupy ryb w wybrane miejsce. Sprawdź wszystkie produkty tej marki dostępne w naszym sklepie!

Wyświetlono 44 produktów.

Wyświetlanie 1-30 z 44 elementów