Lista produktów marki CRESTA

Cresta to ceniona w świecie wędkarskim marka wywodząca się spod skrzydeł firmy SPRO. Produkty sygnowane logo Cresta są konstruowane z myślą o łowieniu Method Feeder oraz metodą odległościową. Asortyment Cresta od początku do końca tworzony jest z myślą o najbardziej wymagających wędkarzach. Na liście produktów znajdziesz wysokiej jakości kołowrotki, kije wędkarskie, elementy zestawów końcowych, siatki, odzież oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Firma-matka SPRO cały czas czuwa nad tym, aby produkty Cresta spełniały rygorystyczne normy branżowe. Wybierając to wyposażenie, masz pewność, że korzystasz z najlepszego sprzętu.

Produkty marki Cresta są dokładnie sprawdzane przez jednego z topowych zawodników metody feederowej, Arjana Klopa. Każdy produkt przechodzi serię testów, więc zagrożenie, że coś zawiedzie wędkarza, praktycznie nie istnieje. Cresta dostarcza swoje produkty do wielu krajów w Europie i cieszy się nienaganną opinią, a produkty firmy są godne uwagi.

Każdego roku technolodzy firmy Cresta starają się wprowadzać kolejne nowoczesne rozwiązania, które zwiększają skuteczność połowu feederowego. Bazując na prezentowanej w naszym sklepie ofercie, możesz kompleksowo wyposażyć się w sprzęt niezbędny w feederze klasycznym i Method Feeder.

Sprawdź wszystkie produkty Cresta dostępne w tej kategorii i zamów wysokiej jakości wyposażenie w atrakcyjnej cenie!

Produkt dodany do schowka