Feederland.pl - Wędkarski Sklep Internetowy

Nasza historia zaczęła się dokładnie 12 grudnia 2021 roku. Pojawił się pomysł na skupienie całego asortymentu feederowego w jednym sklepie internetowym. Zapewne pomyślicie, że takie projekty to żadna nowość, ale jest kilka szczegółów, które nas wyróżniają.

Przed podjęciem decyzji o starcie dokładnie zweryfikowaliśmy nasze możliwości i umiejętności. Wdrażamy rozwiązania zaczerpnięte z innych branż i dostosowujemy je do wędkarstwa. Zespół, który oddany jest do Waszej dyspozycji to najlepsi eksperci w wędkarstwie zawodniczym i to nie tylko feederowym. Wędkarze utytułowani na arenie ogólnopolskiej, zdobywcy pucharów i medali w feederze klasycznym i method feeder. Stawiamy na pasjonatów, którzy z wędkarskiego hobby czerpią energię do pracy i masę świetnych pomysłów.

Oferujemy Wam szeroki wachlarz asortymentu wędkarskiego. Zaczynając od topowych, europejskich marek np. Guru, Preston Innovations, Matrix, Daiwa, Tubertini aż po nasze, rodzime np. FeederBait, MCKarp, Robinson, Osmo Innovation Baits.

Uczymy się od najlepszych i staramy się zapewnić Wam 100% satysfakcji.

MFS Sp z o.o., Wilcza Wola 21, 26-500 Szydłowiec

KRS 0000911907 | NIP 799-197-83-99

e-mail: sklep@feederland.pl

telefon: +48 502 222 405

Produkt dodany do schowka