Marka DRENNAN

Drennan to pochodzący z Anglii producent sprzętu wędkarskiego. Marka działa na rynku już od roku 1967, a jej technolodzy mają ogromne doświadczenie. Asortyment obejmuje ponad 2500 produktów, dostępnych w renomowanych sklepach dla wędkarzy na całym świecie. W Polsce wyposażenie Drennan zostało zauważone w momencie wprowadzenia do sprzedaży koszyków method feeder. Wędkarze cenią artykuły wędkarskie tego producenta, ponieważ są dostępne w rozsądnych cenach.

Firma specjalizuje się w wysokiej jakości sprzęcie do method feeder i feedera klasycznego. Każdego roku sprzedaje między innymi haki, przypony, koszyczki zanętowe, bagaże, przyrządy do nęcenia, odzież, żyłki i wiele więcej. Jak widać, oferta Drennan pozwala na kompleksowe przygotowanie się do pobytu nad wodą. Przedstawiciele firmy są zdania, że produkty dla wędkarzy muszą mieć idealny stosunek jakości do ceny i trzymają się tej filozofii.

Nieustanny rozwój technologiczny doprowadził do tego, że sprzęt Drennan stał się niezawodny, o czym przekonał się już niejeden wędkarz. Sprawdź asortyment tego producenta dostępny w naszym e-sklepie i zamów wybrane elementy w atrakcyjnych cenach!

Wyświetlono 269 produktów.

Wyświetlanie 1-30 z 269 elementów