Lista produktów marki CLIMAX

Climax to niemiecki producent zajmujący się dostarczaniem wysokiej jakości plecionek i żyłek wędkarskich. Firma funkcjonuje już od ponad 60 lat, co sprawia, że może pochwalić się gigantycznym doświadczeniem w produkcji plecionek i żyłek syntetycznych. Historia marki Climax sięga końca lat 40. XX w. Innymi słowy, jest to jeden pierwszych producentów, który zaczął wprowadzać na rynek żyłki nowego typu. Firma może pochwalić się tym, że jako pierwsza w latach 90. XX w. zaczęła sprzedawać plecionki, które stały się rewolucyjną technologią w całym świecie wędkarskim.

Climax prężnie działa i wciąż oferuje plecionki i żyłki przeznaczone do połowów różnymi metodami, m.in. feederem. Asortyment tego producenta jest naprawdę ogromny, dzięki czemu każdy wędkarz może znaleźć żyłkę lub plecionkę o odpowiedniej długości oraz średnicy.

Climax stawia na wysoką jakość swoich produktów. Dzięki temu żyłki tego producenta są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Ponadto nie skręcają się nadmiernie, więc ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Wielu profesjonalnych wędkarzy korzysta z plecionek i żyłek od Climax ze względu na najwyższą jakość. Climax ma w swojej ofercie produkty stworzone z myślą o połowie bardzo wielu gatunków ryb. Przetestuj je i sprawdź asortyment dostępny w naszym sklepie!

Filtruj (2 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

15,00 zł - 60,00 zł

Długość [m]

Produkt dodany do schowka