Lista produktów marki MIKADO

Mikado to marka, która powstała z pasji do wędkarstwa. Od początku swojego istnienia firma odgrywała ważną rolę w kształtowaniu polskiego rynku, najpierw importując, a następnie samodzielnie produkując sprzęt. Podstawą ciągłego rozwoju Mikado są bliskie relacje z klientami i wsłuchiwanie się w ich potrzeby. W połączeniu z doświadczeniem specjalistów daje to doskonałe rezultaty. Sprzęt sygnowany logo Mikado spełnia oczekiwania i wymagania miłośników nowoczesnego wędkarstwa feederowego.

W ofercie Mikado znajdziesz szeroką gamę wędzisk, kołowrotków, żyłek i innych akcesoriów potrzebnych do skutecznego łowienia feederem i metodą. Dzięki takiemu wyposażeniu możesz łowić wszystkie gatunki ryb spotykane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wyróżniającą pozycją w katalogu są wędziska feederowe, wykonane z niezwykłą precyzją, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. W materiale użytym do produkcji tych kijów zastosowano włókna o optymalnej trwałości, co jest bardzo ważne w czasie polowania na duże okazy.

Mikado ma blisko 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji najnowocześniejszego sprzętu zarówno dla profesjonalistów, jak i wędkarzy traktujących ten piękny sport jako hobby. Lata testowania i udoskonalania produktów uczyniły firmę liderem wśród producentów. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem Mikado, dostępnym u nas w atrakcyjnych cenach.

Filtruj (529 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 510,00 zł

Promocja

Rozmiar

Długość [m]

Ilość sekcji

Ilość splotów

Produkt dodany do schowka