Lista produktów marki PROMIX

Promix to szanowana w środowisku feederowym węgierska marka, zajmująca się produkcją przynęt i zanęt wędkarskich. Firma oferuje asortyment związany z method feeder i klasycznymi koszyczkami. Trzon zespołu projektującego zanęty stanowią doświadczeni wędkarze, którzy z sukcesami reprezentują Promix na najważniejszych zawodach rangi europejskiej i światowej.

Promix produkuje niezwykle skuteczne przynęty do metody feeder. Dzięki szerokiej gamie zapachów i popularnych rozmiarów, marka z roku na rok zyskuje nowych, zadowolonych klientów. W ofercie znajdują się również zanęty do łowienia method feeder. W tym segmencie marka proponuje mieszanki bez mączki rybnej, z wysoką zawartością kukurydzy i węglowodanów.

Węgrzy to jedni z najlepszych karpiarzy, wyróżniający się nietypowym podejściem do technik feederowych, dlatego tworzone przez nich produkty są bardzo skuteczne. Zanęty i przynęty Promix dają duże szanse na sukces w łowieniu, a to wszystko dzięki wysokiej jakości mieszankom i szerokiej gamie waftersów. To najwyższa kategoria przynęt i zanęt przeznaczonych w szczególności do method feeder, które od lat znajdują się na półkach najlepszych sklepów. Teraz możesz je wygodnie zamówić u nas.

Zapoznaj się z szerokim asortymentem marki Promix, który prezentujemy, i zamów najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu.

Filtruj (6 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka