Lista produktów marki COPPENS

Wszyscy wędkarze doskonale znają markę Coppens. Oferta firmy kojarzona jest przede wszystkim z produkcją wysokiej jakości pelletów oraz pasz dla ryb. W asortymencie znajdują się pellety o różnej gramaturze i smakach. Wyróżnia je charakterystyczny zapach, który skutecznie zwabia nęcone ryby. Pellety Coppens oferowane są w dogodnych pojemnościach, dzięki czemu wędkarze mogą zakupić odpowiednią ilość towaru, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Przynęta Coppens to pellet z wysokiej jakości składników, a jego skuteczność jest zdecydowanie godna polecenia.

Firma Coppens od dawna działa w tej branży, dlatego ma niezbędne doświadczenie w produkowaniu pelletów dla wędkarzy. Zasłynęła za sprawą pelletu Coppens 2 mm Coarse, który często jest wykorzystywany do nęcenia przy pomocy koszyczków. Inne zalety produktów tego typu to długi czas przydatności do użycia, szczelne opakowania i szeroki wybór gramatur.

W naszym sklepie znajdziesz produkty marki Coppens, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz potencjał wędkarstwa feederowego. Sprawdź i zamów je w atrakcyjnej cenie!

Filtruj (13 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Produkt dodany do schowka