Lista produktów marki DELPHIN

Marka Delphin pojawiła się na rynku w roku 2004 i od tamtego momentu nieprzerwanie wytwarza wysokiej jakości sprzęt wędkarski. W jej asortymencie znajdziesz przedmioty stworzone z myślą o różnych stylach połowów, jednak większość okazuje się przydatna w wędkarstwie gruntowym.

Delphin to firma wywodząca się ze Słowacji. Od zawsze stawiała na jakość, która idzie w parze z przystępnymi cenami. Dzięki temu w asortymencie dostawcy wielu odnajduje sprzęt dla siebie. Delphin tworzy produkty dla amatorów, dopiero rozpoczynających przygodę z wędkarstwem, jak również dla profesjonalistów, którzy oczekują, aby każdy element sprzętu był wykonany z wysoką dokładnością.

Firma cały czas się rozwija i każdego roku prezentuje innowacje. Wybierając Delphin, możesz prowadzić połów w sposób profesjonalny i przyjemny. W tej kategorii znajdziesz różne produkty marki – haki, ciężarki, pozycjonery, stopery, wędki, kołowrotki, maty, łóżka, fotele, namioty, sygnalizatory, stojaki, a także bagaże i odzież.

Jeśli chcesz zbudować skuteczny zestaw do feedera lub skompletować wyposażenie dodatkowe, w ofercie Delphin znajdziesz to, czego potrzebujesz. Sprawdź i zamów w atrakcyjnej cenie!

Filtruj (243 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 450,00 zł

Promocja

Materiał

Rozmiar

Szerokość

Przełożenie

Szpula zapasowa

Max. ciężar wyrzutowy

Długość transportowa

Ilość sekcji

Ilość splotów

Ilość łożysk

Wielkość oczka

Produkt dodany do schowka