Lista produktów marki GURU

Guru to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii. Marka zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju akcesoriów wędkarskich. Guru słynie ze swojej niezawodności, jakości oraz wytrzymałości, a sama firma często wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które inni chętnie adaptują. Produkty oferowane są na całym świecie, a wiele z nich można dostrzec podczas zawodów międzynarodowych. Firma współpracuje z czołowymi wędkarzami feederowymi, którzy biorą czynny udział w opracowywaniu najnowszych akcesoriów sygnowanych logiem tej marki.

W ofercie akcesoriów Guru znajdziesz różnego rodzaju produkty przydatne przy wędkowaniu. Należą do nich m.in. kurtki, haczyki, siatki, plecionki, torby, zanęty i żyłki. Artykuły słyną z nieprzeciętnej stylistyki, charakterystycznej dla tej marki. Produkty te są bardzo uniwersalne i ze względu na zastosowanie ciekawych materiałów, rozwiązań i patentów sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych.

Guru słynie z wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Mimo iż prezentowane produkty nieraz kosztują więcej niż podobne artykuły innych marek, wielu wędkarzy decyduje się wybrać właśnie Guru. W zamian otrzymują sprzęt, który doskonale działa przez długie lata. Nie traci przy tym atrakcyjności i funkcjonalności, ponieważ logo Guru to synonim trwałości.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami Guru oferowanymi w naszym sklepie.

Filtruj (226 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 2 550,00 zł

Promocja

Max. ciężar wyrzutowy

Długość transportowa

Ilość sekcji

Ilość splotów

Produkt dodany do schowka