Lista produktów marki MVDE

MVDE to rodzinna firma istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Prawdopodobnie nie ma wędkarza słodkowodnego, który nie łowiłby produktami MVDE choć jeden raz. Już wtedy, gdy Marcel van den Eynde zakładał firmę, był dobrze znany, a dzięki umiejętnemu tworzeniu przynęt z czasem stał się prawdziwą wędkarską legendą.

Przynęty MVDE są wyjątkowe i wykonane wyłącznie z najwyższej jakości składników. Powstają z połączenia specjalnie dobranych ziaren, mączek, dodatków i barwników. Podczas opracowywania swoich produktów firma współpracowała z Bobem Nuddem, Alanem Scotthornem, Lucem Vercammenem (Mistrz Europy z roku 1999), Philippe Caloyerem (Mistrz Świata w roku 1997) i wieloma innymi uznanymi wędkarzami. Nie w Europie państwa, w którym nie sprzedaje się przynęt MVDE. Firma eksportuje je nawet do Ameryki i południowej Afryki.

MVDE to marka znana i ceniona przez wielu profesjonalistów i amatorów. To najwyższa kategoria przynęt, zanęt i komponentów do wędkarstwa feederowego. Przynęty MVDE od lat znajdują się na półkach najlepszych sklepów wędkarskich, ponieważ pozwalają osiągać niesamowite rezultaty. Możesz się o tym przekonać w czasie najbliższej zasiadki nad wodą. Sprawdź oferowane w tej kategorii produkty marki MVDE i zamów je w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Filtruj (5 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka