Dumbells MCKarp Pomarańcza Czekolada 8mm
  Dumbells MCKarp Pomarańcza Czekolada 8mm

  Dumbells MCKarp Pomarańcza Czekolada 8mm

  Ostatnie sztuki w magazynie
  13,50 zł
   

  Dumbells MCKarp Pomarańcza Czekolada 8mm 

  Dumbellsy to przynęty o wysokiej zawartości protein, bogate w dodatki zapachowo-smakowe. Służą do połowu ryb karpiowatych. Polecane przy metodzie Method Feeder i gruntowej przy połowie karpi, ale nie tylko. Dumbellsy w rozmiarze 8mm, są to produkty z najwyższej półki wyprodukowane ze specjalnie dobranych składników które pozwalają na znakomitą pracę na każdym łowisku.

  Na pewno największym killerem okazały się dumbbelsy leszcz, lin, karaś, które wykonały świetna pracę podczas testów. Jeżeli chodzi o aromaty „śmierdziuchów” to na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Nuty aromatyczne które są w tej kategorii to m.in halibut, ochotka, kryl, ryba.

  Sądzę że każdy z nas któremu zależy na znakomitych wynikach nad wodą powinien zaopatrzyć się w przynęty z najwyższej półki, jakimi są Dumbellsy MCKARP. Opakowanie jest szczelnie zamknięte specjalna folią która utrzyma nasze przynęty w świeżości przez cały sezon.

  Każdy kto spróbuje Dumbellsy z tej serii przynęt na pewno będzie bardzo zadowolony z efektów na czym nam wędkarzom najbardziej zależy.

  Rozmiar 8mm

  Klasa pływalności: Tonący

  Rodzaj: Dumbellsy

  Pojemność: 60ml

  Smak: Pomarańcza- Czekolada

  Typ
  Tonące
  Rozmiar [mm]
  8
  Kod: MC POMARANCZA CZEKOL
  Brak opinii

  5 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do schowka