MCKARP Wagler Slow Siking Bomb

Dumbellsy to przynęty o wysokiej zawartości protein, bogate w dodatki zapachowo-smakowe. Służą do połowu ryb karpiowatych. Polecane przy metodzie Method Feeder i gruntowej przy połowie karpi, ale nie tylko. Dumbellsy w rozmiarze 8mm, są to produkty z najwyższej półki wyprodukowane ze specjalnie dobranych składników które pozwalają na znakomitą pracę na każdym łowisku.

Na pewno największym killerem okazały się dumbelsy leszcz, lin, karaś, które wykonały świetna pracę podczas testów. Jeżeli chodzi o aromaty „śmierdziuchów” to na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Nuty aromatyczne które są w tej kategorii to m.in halibut, ochotka, kryl, ryba.

Sądzę że każdy z nas któremu zależy na znakomitych wynikach nad wodą powinien zaopatrzyć się w przynęty z najwyższej półki, jakimi są Dumbellsy MCKARP. Opakowanie jest szczelnie zamknięte specjalna folią która utrzyma nasze przynęty w świeżości przez cały sezon.

Każdy kto spróbuje Dumbellsy z tej serii przynęt na pewno będzie bardzo zadowolony z efektów na czym nam wędkarzom najbardziej zależy.

Rozmiar: 8mm

Rodzaj: Dumbells

Wersja: Tonąca

Pojemność: 60ml

Kod: MC WAGLER SIKI BOMB
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do schowka