• -15%
  • Nowy
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
Zanęta Up Fish ACTIVE 800g
 

Zanęta Up Fish ACTIVE 800g

Zanęta przeznaczona do feedera klasycznego i do wędkarstwa spławikowego o bardzo bezpiecznej brązowej barwie przeznaczona zarówno na wody stojące jak i bieżące, posiada drobną frakcję z dodatkiem prażonych konopii co zdecydowanie poprawia jej „pracę”. Odpowiednie namoczenie zanęty to 3 części zanęty na 1 część wody, po wymieszaniu należy odstawić zanętę na 20 minut, po czym przetrzeć dwukrotnie przez sito.

* Wody stojące o głębokości do 2m – do jednego opakowania dowilżonej zanęty dodać 2kg ziemi torfowej, starannie wymieszać i przetrzeć przez sito, uzyskujemy w ten sposób lekką mieszankę, która bardzo szybko zwabi ryby w nasze pole nęcenia. Warto dodać do gotowej mieszanki garść białych robaków, pinek (najlepiej martwych) oraz garść jokersa.

* Wody stojące o głębokości pow. 2m albo wody wolno płynące – do jednego opakowania dowilżonej zanęty dodać 2kg gliny wiążącej, starannie wymieszać i przetrzeć przez sito, uzyskujemy w ten sposób ciężką mieszankę, która bez problemu dotrze do dna i będzie utrzymywała ryby w naszym polu nęcenia. Warto dodać do gotowej mieszanki garść białych robaków, pinek (najlepiej martwych) oraz garść jokersa.

* Wody bieżące – do jednego opakowania dowilżonej zanęty dodać 2kg gliny rzecznej, starannie wymieszać i przetrzeć przez sito, uzyskujemy w ten sposób bardzo ciężką mieszankę, która stabilnie będzie utrzymywała ryby w naszym polu nęcenia bez obawy o jej szybkie wymycie. Warto dodać do gotowej mieszanki garść białych robaków, pinek (najlepiej martwych) oraz garść jokersa lub kasterów czy siekanych dżdżownic.

Specyfikacja:

Marka: Up Fish

Kod produktu: UP FISH ACTIVE

Waga: 800g

Smak: ACTIVE

Kolor: jasny brąz

Kod: UP FISH ACTIVE
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do schowka