Zanęta Champion Feed - Wonder Yellow 2kg
  Zanęta Champion Feed - Wonder Yellow 2kg

  Zanęta Champion Feed - Wonder Yellow 2kg

  W magazynie
  34,89 zł

  Zanęta Champion Feed - Wonder Yellow 2kg

  Wonder Yellow to bardzo specyficzna mieszanka do nęcenia ryb w rzekach i łowiskach rybnych. Posiada bardzo słodki, landrynkowy aromat szczególnie lubiany przez ryby rzeczne tj. klenie, jazie, certy i leszcze. W praktyce można ją stosować wszędzie tam gdzie jest bardzo dużo ryb. Niemalże żółta barwa daje duży kontrast na dnie co wpływa pozytywnie na selekcję dużych ryb. Zanęta sama w sobie jest wyraźnie kleista, więc na wody stojące warto ją wymieszać z zanętami Wonder Black lub Bronze.

   

  WONDER YELLOW - to zanęta, którą można określić jako niekonwencjonalną. Choć jej skład nie jest skomplikowany. Jej bazą jest mieszanka słodkiego biszkoptu i dwóch kukurydzianych komponentów, czyli to, co głodny białoryb lubi najbardziej. Jest niezwykle skuteczna w pełni sezonu we wszystkich typach łowisk. W wodzie wyróżnia się intensywną żółtą barwą, słodkim smakiem i aromatem. Do tego posiada właściwości silnie wiążące - klejące mieszankę.

  Jeśli ktoś chce się całkowicie wyróżnić w łowisku, zapolować na większe sztuki, lub ściągnąć stado wygłodniałych ryb, to Wonder Yellow do takiej roli nadaje się idealnie. Niemniej osobiście polecam ją komponować z innymi zanętami, które ukierunkują ją na dane łowisko. Sama w sobie jest zbyt skondensowana i zbyt klejąca, a na szybkie rzeki nieco za lekka.

  Ze względu na swój charakter najlepiej komponuje się z Wonder Mix, który jest znacznie mniej klejący, a równie treściwy i w tej samej nucie smakowo-zapachowej.

  Na szybkie rzeki idealnie komponuje się z Górek Breme, która nadaje jej większego ciężaru i zwięzłości powstających kul. Idealna mieszanka na wszystkie rzeczne ryby.

  Ponadto Wonder Yellow można stosować jako dodatek klejąco-wzbogacający do każdej zanęty.

  Waga
  2000g
  Kod: CF-WY2
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  5 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do schowka