Zanęta Champion Feed - Wonder Big Bream 2kg
  Zanęta Champion Feed - Wonder Big Bream 2kg

  Zanęta Champion Feed - Wonder Big Bream 2kg

  W magazynie
  34,89 zł

  Zanęta Champion Feed Wonder Big Bream 2kg

  Nazwa tej mieszanki jednoznacznie wskazuje na jej zastosowanie, czyli leszcze i inne duże ryby. Zanęta jest zupełnie różna niż pozostałe zanęty Champion Feed. Posiada bardzo grube i zróżnicowane cząstki, wszystkie słodkie i pożywne oraz specyficzny słodki aromat. Smakując tą zanętę czuć, że jej baza powstała z pokruszonych, pysznych ciastek. Jest to zanęta dość lekka do zastosowania przede wszystkim na wodach stałych i wolno płynących. Na rzeki należy komponować ją z Brasem Zilver lub Wonder Heavy.

   

  WONDER BIG BREAM - nazwa tej mieszanki jednoznacznie wskazuje na jej zastosowanie, czyli leszcze i inne duże ryby.

  BIG BREAM jest zupełnie inny niż pozostałe zanęty ChFeed. Posiada bardzo grube i zróżnicowane cząstki, wszystkie słodkie i pożywne, oraz specyficzny słodki migdałowy aromat.

  W czystej postaci jest zanętą idealną na łowiska obfitujące w dużą populację średnich i większych ryb. Poza tym stanowi znakomity dodatek wzbogacający mieszankę o grubsze, atrakcyjniejsze dla wygłodniałych ryb frakcje.

  Jeśli ktoś chce spróbować czegoś niekonwencjonalnego, czegoś co ma szanse wyselekcjonować lub generalnie ściągać duże ryby, to Big Bream jest ciekawą propozycją.

  Big Bream świetnie komponuje się m.in. z Górek Breme, Brasem Zilver lub Wonder Silver.

  Waga
  2000g
  Kod: CF-WBB
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  5 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do schowka