Budowa zestawu

Budowa zestawu

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzeba, żeby zbudować skuteczny zestaw do łowienia na feedera. Dobry zestaw składa się z wielu elementów, które są odpowiednio do siebie dopasowane. Dzięki temu sprzęt działa sprawnie i skutecznie. W naszym sklepie internetowym oferujemy podstawowe i rozbudowane komponenty, takie jak łączniki, krętliki, stopery oraz specjalne taśmy Feeder Gum. Sprawdź dostępne produkty i skompletuj wyposażenie, które wykorzystasz w czasie sesji wędkarskiej.

Podstawowe elementy zestawu na feedera

Kupując w naszym sklepie wędkarskim, możesz skompletować idealny zestaw, który ułatwia łowienie metodą feedera. Wśród niezbędnych elementów można wyróżnić łączniki, krętliki, stopery oraz taśmy Feeder Gum. Dowiedz się więcej o tym wyposażeniu:


    • Łączniki to niewielkie akcesoria o szerokim zastosowaniu. Dzięki łącznikom możesz zmontować zestaw helikopterowy do łowienia z obciążeniem bocznym. Pokryte otuliną łączniki są bezpieczne i nie zawadzają o inne odstające elementy. Każdy z oferowanych przez nas łączników daje pewny, stabilny montaż i może być wykorzystywany w wędkarskie amatorskim oraz profesjonalnym.
    • Krętliki to elementy, które zapobiegają plątaniu się przyponu z żyłką główną. Dostępne w naszym sklepie modele ułatwiają szybką zmianę długości przyponu, co jest niezwykle istotne w czasie łowienia na różnych głębokościach. Możesz wybrać krętliki w różnych rozmiarach, aby dopasować zestaw na feedera do swoich potrzeb.
    • Stopery to małe, ale bardzo ważne elementy w zestawach feederowych. Niektóre zabezpieczają węzeł, a inne odciągają skrętkę od koszyka. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór stoperów od najlepszych producentów, takich jak Guru, Preston, Matrix, Daiwa, Cresta, Sensas i innych.
    • Feeder Gum to specjalne taśmy, które amortyzują odjazd ryby i zapobiegają zerwaniu się przyponu. Montuje się je za koszyczkiem i stanowią nieodłączny element dobrych zestawów do feedera. W tej kategorii znalazły się Feeder gumy różnych marek, m.in. Drennan, Haldorado, Daiwa i Delphin.

Zbuduj zestaw wędkarski z naszymi produktami

Oferowane przez nas zestawy do feederów to produkty renomowanych producentów, które gwarantują wysoką jakość, trwałość i skuteczność połowów. Są niewielkie i praktyczne, więc łatwo je przechowywać. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy wędkarz znajdzie u nas to, czego potrzebuje.
Jeśli zastanawiasz się, który produkt sprawdzi się na wybranym przez Ciebie łowisku lub masz trudności ze skompletowaniem zestawu, napisz lub zadzwoń — jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Licznik Preston OFFBOX Clicker Counter Triple Licznik Preston OFFBOX Clicker Counter Triple 2
  • -30%
W magazynie
Budowa zestawu

Licznik Preston OFFBOX Clicker Counter Triple

104,30 zł 149,00 zł
Filtruj (222 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 300,00 zł

Promocja

Rozmiar

Długość [m]

Długość transportowa

Produkt dodany do schowka