Pellety

Pellet wędkarski to rodzaj bardzo popularnej zanęty, której wędkarze z całego świata używają, aby zwiększyć szanse podczas łowienia method feeder. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele jego odmian. Pellet do metody feeder dostępny jest w kilku smakach i zapachach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada używanej przez Ciebie technice. Gotowy pellet do metody bez trudu zastosujesz zarówno jako przynętę, jak i zanętę.

Co wyróżnia nasz pellet method feeder

Pellet na ryby został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności jako materiał zanętowy. Zazwyczaj ma formę walca z dziurką w środku. Z jednej strony otwór ten nieznacznie zwiększa swoją powierzchnię, dzięki czemu substancje wabiące ryby szybciej i skuteczniej uwalniają się w wodzie. Między innymi z tego powodu wiele osób stosuje pellet method feeder. Granulki są dość mocno sprasowane, więc szybkość rozpuszczania utrzymuje się na optymalnym poziomie. Tworzą one stabilną chmurę zapachową w wodzie, co okazuje się jednym z najskuteczniejszych sposobów zwabienia ryb.

Jaki pellet do metody wybrać?

Gotowy pellet jako zanęta do metody dostępny jest w wielu kolorach i rozmiarach (od 1,5 do 30 mm), w wersji z otworami lub bez. Nieco większe pellety 12 mm stosowane są jako przynęta na karpie i amury. W naszej ofercie znajdziesz pellet karpiowy oraz pellet na suma w dużych opakowaniach po 10 kg i 25 kg. Z kolei mniejszy pellet zanętowy 2 mm lub 4 mm można stosować jednakowo jako zwykłą przynętę i do wyrabiania pasty pelletowej.

Tak czy inaczej, pellet do metody to klasyczna mieszanka zanętowa w czasie polowania na gatunki spokojnego żeru i drapieżne. Ryby błyskawicznie rozróżniają jego smak, zapach i kolor, a każdy gatunek ma własne preferencje. Wiele zależy od tego, do jakiego pożywienia przyzwyczaiły się osobniki w konkretnym zbiorniku.

Dostępne w naszym sklepie smaki odpowiadają konkretnym kompozycjom zapachowym. Zamówisz u nas pellet dla ryb o smaku mięsnym (pikantna kiełbasa) i owocowym (banan, mango i wiele innych). W stawach z czystą wodą priorytetem jest kolor, ponieważ ryby mogą go zobaczyć. W zamulonych zbiornikach, gdzie występuje dużo roślinności wodnej lub tam, gdzie woda jest bardzo mętna, na znaczeniu zyskują smak i zapach. Sporo zależy też od danego gatunku ryb.

Wysokiej jakości pellety do method feeder

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz pellet rybny bogaty w białka, tłuszcze, witaminy oraz węglowodany. Produkty charakteryzują się mocnym aromatem i bardzo łatwo jest ich używać. Oferowany przez nas pellet zanętowy powoli uwalnia zawarte w nim wartości odżywcze, tworząc wokół przynęty charakterystyczne smugi, które zachęcają rybę do tego, by podpłynąć bliżej i rozpocząć żerowanie.

Nasz sklep wędkarski oferuje gotowe zanęty do metody takich marek jak: MatchPRO, Dynamite Baits, Feeder Bait i wiele innych, które doskonale sprawdzają się w wędkarskie feederowym. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dodany do schowka