Krętliki

Krętlik pozwala podłączyć żyłkę lub plecionkę bezpośrednio do zestawu albo przyponu. Jest więc niezbędny do stworzenia profesjonalnego zestawu do feedera. Eliminują ryzyko splątania i pozwala na swobodne poruszanie się przyponu z zamocowaną przynętą lub przynętą. Można złożyć zestaw bez krętlika, jednak będzie on wyglądał nienaturalnie, a co gorsze – będzie podatny na splątywanie.

Jak korzystać z krętlików

Podstawowe zastosowanie krętlika sprowadza się do zapobiegania skręcaniu się żyłki. Dzięki tym drobnym akcesoriom unikniesz kłopotów związanych z rozplątywaniem i przecinaniem linek. Ma to szczególnie znaczenie w czasie polowania na duże ryby drapieżne lub wielkie karpie i amury.

Choć krętlik ma prostą konstrukcję, zapewnia bardzo mocne i stabilne połączenie, idealne do łowienia metodą feeder. Oczywiście im mocniejszy zestaw, tym większy powinien być krętlik. Jeśli chcesz złowić dużą rybę, wybierz nie tylko wzmocnioną żyłkę, ale także krętlik odpowiedniej wielkości. W przeciwnym razie zestaw nie wytrzyma obciążenia. Równie ważne jest uwzględnienie wagi przynęty. Dzięki temu możesz dokładnie dopasować c.w. wędki.

Krętliki wędkarskie wysokiej jakości w naszym sklepie

Skręcona żyłka to częsty problem w czasie łowienia metodą feeder, a oferowane przez nas krętliki pomagają mu zapobiec. Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty mają różne grubości. Najpopularniejsze rozmiary to 10, 12 i 14. Wybierając akcesoria do swojego zestawu feederowego, warto mieć pod ręką kilka różnych krętlików, żeby dostosować się do warunków panujących nad wodą.

Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdziesz profesjonalne krętliki w atrakcyjnych cenach. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, napisz lub zadzwoń.

Filtruj (33 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka