Rękawiczki wędkarskie

Podczas łowienia w nieco chłodniejszych warunkach to ważne, aby chronić ręce przed zimnem. Wędkarstwo feederowe wymaga nieustannej pracy rękami, nawet gdy wieje zimny wiatr. Wiązanie węzłów, zarządzanie przynętami i żonglowanie śliskimi rybami nie mogą czekać. Dłonie są najcenniejszym narzędziem, dlatego warto je chronić odpowiednimi rękawicami wędkarskimi. Wiązanie żyłki, umieszczanie przynęty i odhaczanie ryby wymagają precyzyjnej kontroli za pomocą palców. Jeśli zmarzną i stwardnieją od zimna, nie ma szans na sukces.

W zimnych porach roku zaleca się noszenie profesjonalnych rękawic wędkarskich. Rękawice skutecznie chronią dłonie przed zamarznięciem, a w razie potrzeby pozwalają odsłonić jedynie palce. Rękawice wędkarskie zapewniają doskonałą przyczepność, chwyt i ochronę przed zimnem.

Odkryj wszystkie zalety rękawic wędkarskich

W naszej ofercie znajdziesz rękawiczki dla wędkarzy, którzy planują długie zasiadki i chcą ogrzać dłonie nad wodą. Produkty dostępne w naszej ofercie to trwałe rozwiązania o wzmocnionej konstrukcji. Zapewniają maksymalną ochronę dłoni, a przy tym są całkowicie wodoodporne. Jednocześnie są to modele o klasycznym designie. Możesz ich używać nie tylko podczas łowienia, ale też na co dzień, gdy na zewnątrz panuje bardzo niska temperatura.

Podczas łowienia często trzeba się wysilać, aby wyciągnąć złowioną rybę z wody. Gwałtowne ruchy mogą spowodować urazy dłoni. Również w tym przypadku rękawiczki zapewnią ochronę palcom i nadgarstkom.

Oferowane przez nas rękawice wędkarskie są wykonane z neoprenu. To stosunkowo cienki i elastyczny materiał, wygodny w noszeniu i doskonale zatrzymujący ciepło. Zachowuje swoje właściwości termoizolacyjne nawet po namoczeniu. Dzięki tej właściwości jest najpopularniejszym materiałem do produkcji rękawic wędkarskich, spodniobutów i ocieplaczy do kaloszy wędkarskich.

Neoprenowe rękawice wędkarskie są zazwyczaj luźne, dzięki czemu łatwo zmieścić w ich wnętrzu wkładkę termiczną. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze męskie i damskie rozmiary.

Wybierz najwyższej jakości rękawiczki dla wędkarzy

Dostępne w naszym sklepie internetowym rękawice marki Cormoran to niezwykle wytrzymałe, 5-palcowe rękawice, wykonane zostały z grubego neoprenu. Dają one możliwość odsłonięcia kciuka i palca wskazującego. Dobrze leżą w dłoniach i zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem. Wewnątrz rękawicy znajduje się szorstka gumowana wkładka, która zapewnia pewny chwyt nawet na mokrych i śliskich powierzchniach. Długi krój całkowicie zapobiega przedostawaniu się cząstek lodu i wilgoci pod rękaw. Rękawice dostępne są w rozmiarach M, L i XL.

Oferujemy nowoczesny sprzęt, wykonany z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na wytrzymałość i wieloletnią użyteczność. Z naszymi produktami masz pewność, że następna zasiadka nad wodą będzie udana. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Filtruj (4 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

45,00 zł - 60,00 zł

Produkt dodany do schowka