Rozwieracze

Wybierając się na połów na białe ryby lub drapieżniki, warto mieć w swoim wyposażeniu bardzo przydatny rozwieracz. Wędkarze feederowi często muszą usuwać haczyki lub kotwice z pysków ryb, zawiązywać przypony i naprawiać sprzęt. Rozwieracze to doskonałe rozwiązanie tego problemu; korzystają z nich najlepsi karpiarze i miłośnicy feedera klasycznego oraz metody.

W naszej ofercie znajdziesz mocne rozwieracze do odhaczania ryb, które pozwalają szybko i łatwo wyjąć przynętę z pyska drapieżnika. Mamy również specjalne narzędzia, takie jak szczypce do otwierania rozciętych pierścieni i rozwieracze do ust szczupaka, przeznaczone do bezpiecznego usuwania głęboko połkniętej przynęty.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór rozwieraczy wędkarskich do odhaczania małych i średnich ryb. Oferujemy modele do połowu małych drapieżników, pstrągów i innych gatunków. Końcówka każdego rozwieracza jest łatwa w użyciu i umożliwia sprawne usunięcie haczyka z pyska zwierzęcia. Dzięki temu całe to zadanie staje się łatwiejsze dla człowieka i jak najmniej bolesne dla ryb. Nasze rozwieracze do odhaczania ryb wykonane są z trwałych komponentów, dlatego nie ma potrzeby martwić się o ewentualną korozję lub zużycie materiału.

Korzystanie z rozwieracza w wędkarstwie feederowym

Zarówno szczypce, jak i rozwieracze przeznaczone są dla wędkarzy łowiących metodą feeder. Drapieżniki często połykają przynętę bardzo głęboko. W przypadku szczupaków ważne jest szybkie jej usunięcie. Pysk tego gatunku jest bardzo wrażliwy, więc im dłużej wędkarz zwleka z wyjęciem kotwicy, tym mniejsze są szanse, że ryba przeżyje. Rozwieracze i szczypce pozwalają szybko usunąć przynętę, nie robiąc krzywdy drapieżnikowi, dlatego warto wyposażyć się w nie przed wyprawą na ryby.

Rozwieracze wędkarskie to niezastąpione narzędzia. Aby jednak długo cieszyć się ich funkcjonalnością, pamiętaj o tym, by dostosować rozwieracz do swoich potrzeb i regularnie go konserwować. W naszym internetowym sklepie wędkarskim znajdziesz akcesoria, które pozwolą Ci w profesjonalny sposób usunąć haczyki z pysków szczupaków i innych ryb drapieżnych i posłużą przez wiele sezonów.

Zamów rozwieracze wędkarskie wysokiej jakości

Rozwieracze wędkarskie są wszechstronne, ale zawsze warto mieć przy sobie kilka różnych typów, które można wykorzystywać w zależności od sytuacji. Każdy rodzaj ma unikalne cechy i funkcje. Zapoznaj się z całą ofertą rozwieraczy wędkarskich i zamów sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejsza jest jakość produktów. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami w Polsce i na świecie. Projektowaniem i ich produkcją zajęły się takie marki jak Mikado, Cresta, Traper, Daiwa czy Preston. Poza tym rozwieracze wędkarskie można u nas kupić w atrakcyjnych cenach. Dlatego niezależnie od tego, czy łowisz feederem klasycznym, czy metodą, zapoznaj się z produktami prezentowanymi w tej kategorii.

W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Filtruj (5 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka