Igły / Wiertła

Na udany połów wpływa sporo czynników, między innymi akcesoria, takie jak igły wędkarskie. Wiertła i igły stanowią podstawę sprzętu wędkarskiego i powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów wędkarza. Igły muszą być mocne i bardzo wytrzymałe, ponieważ służą do nawlekania przynęty na włos. Wybierając produkty dostępne w naszym sklepie, stawiasz na sprawdzone i profesjonalne produkty.

Każdy aktywny wędkarz powinien mieć w swoim wyposażeniu igły wędkarskie. To absolutnie niezbędne narzędzie, ułatwiające wykonywanie różnych czynności. Równie często stosuje się wiertła i zaciągacze do węzłów. Oferowane przez nas akcesoria występują w różnych wersjach, od igieł do przewlekania kulek przez włos, poprzez igły do oplatania tzw. leadcore'ów, aż po igły do PVA.

Kompletny zestaw igieł to propozycja dla najlepszych wędkarzy feederowych. Bez odpowiedniego sprzętu trudno czerpać radość ze sportu. Dlatego przejrzyj naszą ofertę i zamów coś dla siebie.

Jak wykorzystać igły i wiertła wędkarskie w feederze?

Dzięki igłom każdą kulkę można łatwo założyć na włos. Mamy również specjalne igły do zakładania pelletu, dzięki czemu łowienie staje się bardziej uniwersalne. Igły sprzedawane w naszym sklepie mogą służyć do zawiązania pętelki na leadcorze, co daje możliwość zmiany kompletu i dopasowania zestawu do warunków panujących nad wodą, m.in. koloru dna. Ponadto igły i wiertła okazują się niezbędne, aby szybko reagować na gusta ryb. Często błyskawiczna zmiana przynęty i elementów zestawu daje pożądane rezultaty w postaci brania.

Wędkarze feederowi chętnie używają wierteł. Te akcesoria pomagają nałożyć suche kulki na włos i uniknąć przyciągania małych ryb lub raków obgryzających przynętę. Dzięki wiertłu wykonanemu z twardego i solidnego materiału zawsze będziesz w stanie dostosować przynętę do warunków panujących na dnie. W naszej ofercie znajdują się także igły do przewlekania siatki PVA, dzięki którym skutecznie ukryjesz przynętę w punktowo umieszczonej zanęcie.

Jakie igły i wiertła wybrać do feedera

Różne rodzaje igieł i wierteł wędkarskich to podstawowe akcesoria wędkarskie, które przydadzą się nie tylko podczas łowienia ryb, ale także przy konstruowaniu przyponów i zestawów wędkarskich. W naszym sklepie znajdziesz igły i wiertła wielu czołowych producentów, m.in. Delphin, Cresta, Guru, Traper, Mikado itd. Wszystkie te produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Dzięki nim można szybko i sprawnie mocować przynęty. Nasze igły i wiertła są też wyjątkowo odporne na złamania.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór igieł i wierteł wędkarskich. Wszystkie one dostępne są w atrakcyjnych cenach. Bogaty asortyment sprawia, że z łatwością dobierzesz akcesoria odpowiadające Twoim potrzebom. Nasze produkty spełniają oczekiwania wszystkich wędkarzy, zarówno tych początkujących, jak i profesjonalistów.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże w skompletowaniu odpowiedniego sprzętu.

Filtruj (20 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka