Narzędzia wędkarskie

Narzędzia wędkarskie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór narzędzi i akcesoriów wędkarskich dla każdego. Mamy sprzęt stworzony z myślą o amatorach, a także profesjonalne wyposażenie dla zawodowych wędkarzy. W tej kategorii znajdziesz narzędzia do pomiaru złowionych sztuk, obcinaczki i kosy, wypychacze i wykrojniki oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować się do sesji. Przejrzyj dostępne produkty i zamów wyposażenie, którego potrzebujesz. Wykorzystanie tego ekwipunku ułatwi połowy, niezależnie od pory dnia lub łowiska, na którym jesteś. Zobacz, jak różnorodny jest asortyment dostępny w tej kategorii.

Podstawowe akcesoria i narzędzia do tworzenia przynęty

Oferujemy praktyczne narzędzia do przygotowywania przynęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie akcesoria dostępne w tej kategorii wykonywane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, więc będziesz z nich korzystać przez długi czas. Mają niewielkie rozmiary, co ułatwia ich przechowywanie i transport. W tej kategorii znajdziesz:

    • Nożyczki i obcinaczki. Praktyczne nożyczki do siekania robaków ułatwiają rozdrobnienie przynęty. Istotne są również małe szczypce, które pozwalają łatwiej i szybciej zakładać lub ściągać ołowiane śruciny. Z kolei bardzo ostre kleszcze ze stali nierdzewnej okazują się niezbędne w czasie cięcia plecionki. Nożyczki i obcinaczki mogą być wyposażone w igłę, która ułatwia rozwiązywanie węzłów. W zestawie z nożyczkami i obcinaczkami często znajduje się pokrowiec, w którym możesz je szybko schować i zawsze mieć pod ręką.
    • Igły i wiertła do kulek proteinowych. Ich głównym zastosowaniem jest przygotowywanie twardych przynęt, które są bardzo skuteczne w łowieniu różnych gatunków ryb. Wiertła służą do wiercenia otworów w kulce proteinowej, dzięki czemu można umieścić w jej wnętrzu haczyk i zrobić z niej skuteczny przynęt. Natomiast igły pomagają precyzyjnie wpiąć przynętę na haczyk. Wśród oferowanych przez nas narzędzi znajdują się różne rozmiary i modele igieł i wierteł, dzięki czemu możesz dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb.
    • Wykrojniki do przynęt w różnych rozmiarach. To narzędzia, które pozwalają łatwo wycinać przynęty. To popularne narzędzia wśród wędkarzy, którzy przygotowują własne przynęty. Oferujemy zarówno pojedyncze akcesoria, jak i zestawy narzędzi w ergonomicznych pudełkach.
    • Rozwieracze wędkarskie to niewielkie urządzenia do nakładania pelletów na gumkę. Wyposażenie to powala szybko i skutecznie przygotować się do połowu. Ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodę i łatwość użycia.

Wielofunkcyjne narzędzia do przygotowania łowiska

W naszym internetowym sklepie wędkarskim znajdziesz przydatne narzędzia, dzięki którym przygotujesz łowisko. Bogaty asortyment obejmuje:


    • Kosy do roślin. To specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają łatwe i skuteczne wędkowanie w zarośniętych miejscach. Dzięki nim możesz spróbować swoich sił na nowym łowisku. Oferowane przez nas kosy zostały zaprojektowane z myślą o wędkarzach, którzy często łowią w pobliżu rzek lub na zbiornikach wodnych o sporej roślinności przybrzeżnej. Narzędzia te wykonano z solidnych materiałów, a gwintowany uchwyt pozwala połączyć je z uchwytem.
    • Proce do strzelania zanętą. Proce pozwalają przygotować łowisko i dzięki temu osiągnąć doskonały efekty. Mocne gumy gwarantują duży zasięg, a wytrzymałe mieszki pozwalają na wykorzystanie każdej procy przez wiele lat. Dzięki odpowiedniej konstrukcji proce do kul pozwalają precyzyjnie podać zanętę w wybrany obszar.
    • Rakiety zanętowe. Rakiety zanętowe mają aerodynamiczne kształty, dlatego pozwalają wykonywać dalekie rzuty. Specjalny mechanizm otwiera przegrodę dopiero w chwili, gdy rakieta uderzy o taflę wody. Dzięki tym narzędziom możesz jeszcze lepiej przygotować łowisko i zwiększyć swoje szanse.

Wszystko, czego potrzebujesz w czasie sesji wędkarskiej

Niezależnie od pory dnia, w której łowisz, albo warunków panujących na łowisku, potrzebujesz niezawodnego wyposażenia. W tej kategorii znajdziesz sprzęt, który pomoże precyzyjnie łowić na odległościówkę lub feedera, a także wyjmować haczyki z pysków i ważyć zdobycze. Sprawdź, co możesz zamówić:


    • Kijki do odmierzania odległości. Specjalne kijki do pomiarów pomagają dokładnie określić odległość między miejscem łowienia a wybranym punktem rzeki lub jeziora. Zazwyczaj wyposażone są w skalę pomiarową, która pozwala na odczytanie wyniku w metrach. Dzięki temu możesz dostosować sprzęt i zachowanie do konkretnych warunków i zwiększyć swoje szanse na sukces. Oferujemy kijki w różnych długościach. Mamy też zestawy specjalistycznych kijków z żyłką, wbijanych lub wkręcanych w podłoże. To niezastąpiony sprzęt dla wędkarzy, którzy łowią na odległościówkę lub na feedera.
    • Wypychacze do haczyków. Wypychacze służą do bezpiecznego wyjmowania haczyków z pyska ryb. W skład wypychacza wchodzi cienki drut zakończony hakowatym końcem, który jest odpowiednio zgięty, by ułatwić wyjęcie haczyka z pyska ryby. Oferowane przez nas narzędzia dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Wykonano je z wytrzymałych materiałów i pokryto antypoślizgową powierzchnią.
    • Wagi wędkarskie. Dzięki nim możesz precyzyjnie określić wagę złowionych ryb. Ma to szczególne znaczenie w trakcie zawodów wędkarskich. W tej kategorii znajdziesz elektroniczne wagi, trójnogi do ważenia ryb oraz specjalne siatki ze zintegrowaną wagą. Zakres wagowy dostosujesz do swoich potrzeb i preferencji. Prezentowane modele są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, a przy tym wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak kontrola tary czy obliczanie sumy wag kilku ryb. Istnieją wagi wędkarskie dedykowane do różnych metod połowu, takich jak spinning czy wędkarstwo morskie. Bez względu na to, jakie wagi wędkarskie wybierzesz, z pewnością przydadzą się w czasie przyszłych wypraw.

Wybierz niezawodne narzędzia wędkarskie w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór niezawodnych narzędzi wędkarskich, które umożliwią Ci udany połów. Jeśli zastanawiasz się, który produkt sprawdzi się na wybranym przez Ciebie łowisku lub masz trudności ze skompletowaniem zestawu, napisz lub zadzwoń — jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Filtruj (112 produkty)
Produkt dodany do schowka