Maggot

Maggot to koszyki zanętowe dla osób łowiących metodami dennymi, zwłaszcza feederem. Duże zainteresowanie tą formą polowań zaowocowało stworzeniem szeregu modeli koszyczków. Maggot na przynęty doskonale spełniają wymagania różnych łowisk, gatunków i sytuacji połowowych. Sprzedawane przez nas produkty służą jako urządzenia podające lub akcesoria do obciążenia zestawu, a ich aerodynamiczny kształt pomaga zarzucać bardzo daleko. Konstrukcja maggot idealnie sprawdza się w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest to łowienie na stromych brzegach, w rzekach czy na jeziorze.

Jakie podajniki maggot wybrać do feedera

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech klasycznego koszyczka do Method Feeder jest jego żebrowaty kształt. Taki układ mają płytkie podajniki, czyli tzw. flaty. W czasie zakupów warto zwrócić uwagę na umiejscowienie żeberek podajnika. Większość łowiących metodą feeder uważa, że szersze ułożenie jest lepsze. Bardzo popularne są również podajniki typu boat o kształcie małej łódki. Są to prawdopodobnie najłatwiejsze w użyciu podajniki, ponieważ do ich prawidłowego wypełnienia nie potrzeba formy. Tego typu maggoty można również używać do zarzucania na duże odległości.

Kolejną grupą podajników o wyspecjalizowanym kształcie są podajniki na pellet. Dzięki lekko stożkowatym profilu mogą pomieścić mikrogranulki i pellety o większej średnicy razem z przynętą. Maggoty te są idealne do wielu rodzajów wód, w tym do nieco głębszych zbiorników, gdzie tradycyjne koszyczki z trudem spełniają swoje zadanie.

Istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas zakupu koszyczka maggot, jest jego waga. Powinna być dostosowana do łowiska i panujących w nim warunków. Innych maggotów używa się na zbiorniku zaporowym, a innych w czasie polowań w rzece. Na zbiornikach oraz jeziorach korzystne są podajniki o wadze 20-30 gramów. Jeśli warunki się pogarszają, na przykład z powodu silnego wiatru, rozwiązaniem jest maggot o wadze do 40 lub 50 gramów.

Wysokiej jakości koszyczki maggot zamów u nas

W naszej ofercie znajdziesz jest różne koszyczki maggot od sprawdzonych producentów, m.in. Guru, Matrix i Browning. Rozmiary oraz wagę wybierz według indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości produkty dostępne w naszym sklepie są chętnie wybierane przez profesjonalnych wędkarzy, amatorów i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem feederowym. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Filtruj (7 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka