Liquidy

Liquidy wędkarskie to produkty stosowane do wzbogacania mieszanek, przynęt, kulek proteinowych, pelletów i ziaren. Przynęty zyskują charakterystyczny aromat, który zwabia ryby. Liquidy do zanęt i przynęt wędkarskich są chętnie wybierane przez wędkarzy łowiących karpie i amury, ale nie tylko. Wszystkie osobniki spokojnego żeru są zainteresowane smakiem i zapachem naszych liquidów.

Liquidy są bardzo skuteczne w wędkarstwie feederowym. Dostępne w naszym sklepie płyny zawierają kombinację silnych stymulatorów apetytu, którym ryby nie mogą się oprzeć. Największą ich zaletą jest ich zdolność szybkiego przenikania do żywności i pelletu. Oferowane przez nas produkty są bogate w cenne witaminy i minerały, a przy tym zawierają łatwo rozpuszczalne cukry.

Jaki liquid wędkarski wybrać?

Każdy gatunek ryb ma bardzo wrażliwe receptory zapachowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór liquidów w wielu smakach, dzięki czemu wybierzesz booster najlepiej odpowiadający rybom, na które polujesz. Dostępne opcje to ser-landrynka, halibut-ananas, cytrus, truskawka, słodka kukurydza, truskawka-banan i wiele więcej.

Nie ma jednego smaku i zapachu, który w każdej sytuacji jest najlepszy. Sukces atraktora w jednym miejscu może okazać się nie do powtórzenia na innych wodach. Jest tak z powodu różnic w warunkach panujących w różnych zbiornikach oraz zmian w zwyczajach żywieniowych ryb. Jedynym sposobem na określenie, który zapach najlepiej pasuje, jest więc eksperymentowanie. Dzięki testom i wymianie doświadczeń można wyróżnić kilka zapachów, na które dobrze niektóre rodzaje ryb niemal zawsze dobrze reagują. Dla przykładu, karpie często chętnie łapią się na przynętę o zapachu kokosa, banana, cynamonu, miodu, goździków, szafranu, wanilii i truskawek.

Skuteczne liquidy wędkarskie znajdziesz u nas

Liquidy można dodawać do zanęt sypkich, a także do przynęt, takich jak pellety i kulki proteinowe. Płynne boostery mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez pasjonatów wędkarstwa, jak i profesjonalistów. Kiedy włączysz je do swojego zestawu narzędzi wędkarskich, osiągniesz jeszcze więcej!

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór liquidów. Wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą z linii najlepszych producentów. Charakteryzują się niezawodnością i jakością, dzięki czemu można z nich korzystać bez żadnych obaw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Produkt dodany do schowka