Haczyki / Przypony

Haczyki z przyponami do metody feeder

W naszym internetowym sklepie wędkarskim znajdziesz wysokiej jakości haczyki i przypony. To produkty, które możesz wykorzystać do połowu każdego gatunku ryby. Haczyki z przyponami stworzone są z myślą o profesjonalnym i amatorskim łowieniu na feeder. Oferujemy wyłącznie produkty doceniane przez wędkarzy na całym świecie, sygnowane logo znanych producentów. Oprócz haczyków wędkarskich znajdziesz u nas przypony na rolkach, które są precyzyjnie zawiązane i są gotowe do zamontowania w zestawie zaraz po wyjęciu z opakowania. Dla osób, które chcą samodzielnie wiązać przypony z osobnych komponentów, mamy specjalne akcesoria, które ułatwiają ten proces i sprawiają, że zawiązane przypony są niezwykle mocne.


Jak wybrać odpowiedni haczyk wędkarski do feedera

Wędkarze korzystają z rozmaitych haków z przyponami. Szukając najlepszego haka do method feeder, zauważysz, że dostępnych jest wiele rozwiązań, ale wyboru nie powinno się pozostawiać przypadkowi. Umiejętny dobór haków jest bardzo ważny. Od ich dostosowania zależy, czy połowy będą udane. Dobrze dobrany haczyk zapewnia prawidłowe zacięcie ryby i umożliwia bezpieczny hol, który zakończy się bez spinki.
Wybierając najlepszy hak na leszcza lub haka do metody feeder weź pod uwagę kilka różnych parametrów. Przede wszystkim porównaj wielkość, kształt oraz grubość poszczególnych modeli. Parametry te są kluczowe podczas wyboru haka. Wielkość oraz grubość haka muszą być uwarunkowana wielkością łowionych ryb. W przypadku połowu metodą feeder karpi lub jesiotrów najlepiej sprawdzi się mocny hak z oczkiem. Z pewnością wytrzyma on podczas trudnego i długiego holu. Jeżeli chodzi o mocny hak z oczkiem, w naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę produktów od takich producentów, jak Kamasan, Matrix, Drennan, Guru i Preston.


Gotowe przypony — doskonałe na każdy połów

Do skutecznego połowu ryb potrzeby jest odpowiedni przypon, który będzie na tyle wytrzymały, aby holować dany gatunek ryby. Wybierając przypon, weź pod uwagę jego grubość, długość oraz materiał z jakiego został wykonany. Długość zależy od tego, w jaki sposób planujemy łowić oraz tym jakie warunki panują w danym łowisku. Jeżeli chodzi natomiast o grubość przyponów, to te delikatniejsze są stworzone z myślą o połowie leszczy, karasi, linów czy małych karpi. Do połowu większych okazów karpi czy jesiotrów należy wybierać przypony o nieco większej średnicy.
W naszym sklepie znajdziesz gotowe przypony od czołowych producentów. Szczególnie polecamy zestawy z hakami Kamasan B512, Milo P132, Guru Special Feeder lub Preston Innovations z serii Natural. Precyzyjne zawiązane przypony zapewniają wysoką skuteczność nawet w trudnych warunkach i gwarantują, że hol ryb zakończy się sukcesem za każdym razem.
Przejrzyj wszystkie dostępne produkty i ich zdjęcia, a także zapoznaj się z opisami. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń — chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednie haczyki z przyponami do zastosowania w metodzie feeder.

Filtruj (592 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Seria

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Promocja

Produkt dodany do schowka