Zanęty / Przynęty / Gliny

Zanęty wędkarskie, przynęty i gliny do metody feeder

Odpowiednio dobrana zanęta to podstawa udanego wędkowania. Z dodatkiem glin może otworzyć wodę, bez względu na porę roku czy rybostan. Z przyjemnością prezentujemy szeroką ofertę zanęt wędkarskich. Znajdziesz tu zawodnicze zanęty z Champion Feed, Mainline, Sonubaits, Marcel Van Den Eynde, Promix, Ringers, Osmo czy Feeder Bait. Niezależnie od tego, czy wolisz wędkować klasycznym feederem, czy method feeder, znajdziesz u nas najlepsze, najbardziej cenione i skuteczne mieszanki na każdy gatunek ryb.


Zanęty i przynęty wędkarskie do feedera

Zanęta wędkarska powinna pracować przez długi czas, i to już od pierwszego kontaktu z wadą. Z tego też powodu warto stawiać na wysokiej jakości produkty, które zapewniają bardzo wysoką skuteczność. Z kolei przynęty wędkarstwie powinny być w dużej mierze dopasowane do warunków na łowisku oraz własnego stylu wędkarstwa. Mnogość rodzajów przynęt oraz ich smaków, sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią przynętę. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z łowieniem feederowym, możesz postawić na sprawdzone rozwiązania, które królują na rynku od dłuższego czasu.
Przynęty method feeder mają przyciągać ryby do zestawów końcowych. Najpopularniejsze rodzaje przynęt method feeder, jakie można zamówić w naszym sklepie to waftersty, dumbelsy oraz pop-upy. Przynęty method feeder dzielą się również zależnie od tego, jak zachowują się w wodzie. Patrząc na przynęty pod względem działania, wyróżnia się modele pływające, tonące oraz zbalansowane. W naszym sklepie znajdziesz wiele przynęt method feeder, które różnią się od siebie średnicą, smakiem, zapachem oraz kolorem. Dobrze dobrane, zapewniają dużą skutecznością podczas łowienia, co przekłada się na bardzo dobre wyniki.


Jak wykorzystać gliny wędkarskie

W wędkarstwie feederowym istotną rolę odgrywają również gliny wędkarskie. Zazwyczaj stosuje się je do zmieniania konsystencji zanęty, która trafia na zestaw. Dzięki glinom wędkarskim można pod swoje potrzeby kształtować konsystencję zanęty. Można również za pomocą glin wędkarskich regulować to jak bardzo zanęta będzie smużyć się po kontakcie z wodą. Co ciekawe gliny wędkarskie przez wielu są wykorzystywane do podawania robaków oraz ochotki na łowisku. Jak widać, zastosowanie glin wędkarskich może być bardzo szerokie i okazują się bardzo przydatne przy dopasowywaniu się do warunków panujących na łowisku w danym momencie. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze jakościowo gliny wędkarskie takich marek, jak Górek Gliny (Kacper Górecki) oraz MatchPro.


Wybierz zanęty, gliny i przynęty na każdy gatunek ryb

Nasz sklep internetowy może pochwalić się bardzo bogatą ofertą pelletów, przynęt, zanęt oraz glin wędkarskich, które pochodzą od czołowych producentów takich jak Skretting, Coppens oraz Aller Aqua. Kompletując zestaw u nas, każdy wędkarz może przygotować swój idealny method mix do połowu ryb. Dla wędkarzy preferujących mity od razu gotowe do użycia przygotowaliby szeroki wybór produktów. Jeżeli chodzi o nasze przynęty, to mamy wszystkie te, które królują w wędkarstwie feederowym od lat, ale nie zatrzymujemy się w miejscu. Cały czas dostarczamy wędkarzom produkty, które dopiero debiutują na rynku. Dzięki temu możesz postawić na sprawdzoną klasykę lub eksperymentować i rozwijać umiejętności.


Przejrzyj wszystkie dostępne produkty i ich zdjęcia, a także zapoznaj się z opisami. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń — chętnie pomożemy Ci wybrać zanęty, gliny i przynęty do wędkowania feederem.

Filtruj (1315 produkty)
Aktywne filtry

Kategorie

Zresetuj tę grupę

Cena

0,00 zł - 105,00 zł

Promocja

Rozmiar

Produkt dodany do schowka